Drogi użytkowniku! Serdecznie zapraszamy na Naszą nową stronę salut-hola.com
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o Centrum La Petite France prosimy o wypełnienie formularza.

LETNIE PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE


Letnie półkolonie językowe w La Petite France

Zastanawiasz się jak zorganizować swojemu dziecku rozrywkę w wakacje? Nie chcesz, żeby marnowało czas przed komputerem czy telewizorem, kiedy Ty jesteś w pracy? Znamy te problemy! Nie jesteś sam! Z naszą pomocą możesz zapewnić dziecku wakacje pełne niesamowitych przeżyć, których nie zapomni do końca życia.

Najlepszym sposobem na spędzenie letniego czasu są półkolonie językowe organizowane przez naszą szkołę. Naukę języków obcych łączymy z rozwojem twórczych zdolności naszych podopiecznych. Półkolonie językowe organizowane są w małych grupach, dzięki czemu możliwa jest kreatywna praca z uwzględnieniem zainteresowań każdego dziecka.

Program przewiduje zajęcia językowe, które połączone są z warsztatami plastycznymi, grami planszowymi i zabawami tematycznymi na świeżym powietrzu. Z nami Twoje dziecko przeniesie się do Krainy Baśni lub rozpocznie wielką wakacyjną przygodę podróżniczą. Bajkowy piknik? U nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Dlaczego warto wysłać dziecko na półkolonie językowe?

Dzięki nam dzieci mogą spędzić wakacyjny czas ze swoimi rówieśnikami – bawiąc się i ucząc jednocześnie. To najlepsza forma spędzania wolnych chwil, która pozwoli dziecku przełamać bariery językowe, nabrać pewności siebie, a to zaowocuje w przyszłości. Półkolonie językowe poszerzają wiedzę i pobudzają kreatywność dziecka. Każdy uczestnik półkolonii prowadzi swój dzienniczek, który będzie doskonałą pamiątką, którą dziecko może pochwalić się po powrocie do szkoły.

Podczas półkolonii zapewniamy profesjonalną opiekę i 3 posiłki dziennie – nie musisz się o nic martwić. Oddajesz swoje dziecko w najlepsze ręce! Zwykle dzieci zainteresowane nową formą spędzania czasu nie chcą wracać do domu – to świadczy o tym, że osiągamy swój cel.

Jeżeli chcesz poznać dokładny program półkolonii – skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Nie zwlekaj – zapisz swoje dziecko już dzisiaj i pozwól mu rozwijać swoje pasje od najmłodszych lat!

Centrum Języka Francuskiego w Józefowie zaprasza serdecznie na letnie półkolonie językowe

PODRÓŻE Z MINIĄ I YAROSLAVEM & MINIA I YAROSLAV W KRAINIE BAŚNI

terminy : 17 – 21.08 oraz 24 – 28.08

ul.Skłodowskiej 1e Józefów

W programie :

  • 2 godziny dziennie zajęć stricte językowych
    MINIA I YAROSLAV PODRÓŻUJĄ oraz MINIA I YAROSLAV W KRAINIE BAŚNI
  • warsztaty plastyczne nawiązujące do zajęć
  • mnóstwo zabaw i gier na świeżym powietrzu
  • bajkowy piknik leśny
  • 3 posiłki
  • gry planszowe, śpiewanie, dzienniczki półkolonii

Koszt : 550 zł

Zapraszamy !

INFORMACJE I ZAPISY :

Agata Szumska 691 373 896

Małgorzata Wróblewska 725 642 702

kontakt@petitefrance.pl