PORT GRIMAUD 26.06-7.07 2016

Letni obóz językowy w Port Grimaud Zapraszamy na wyjątkowy obóz językowy w przepięknej scenerii Lazurowego Wybrzeża. Gwarantujemy naukę języka francuskiego zupełnie inaczej – praktycznie, ludycznie i bardzo intensywnie ! A ponadto : wieczorki z piosenką francuską i kinem, plaża, wycieczki, sport oraz gry planszowe…

Dla kogo ?

Zapraszamy dzieci oraz młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim. Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.

Transport

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Czechy, Niemcy, Austrię oraz Włochy.

Zakwaterowanie

Mieszkamy na pięknym kempingu Les Prairies de la Mer w Port Grimaud, tuż nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i malowniczymi widokami na Zatokę Saint Tropez.

Otoczenie

Na kempingu znajdują się bezpłatne korty, boiska do piłki nożnej, siatkowej i plażowej, punkty restauracyjne i kawiarenki, sklepy. Codziennie wieczorem organizowane są otwarte dla wszystkich koncerty.

Wycieczki

Wycieczki : w cenie obozu do Saint-Tropez oraz starego Grimaud. Fakultatywne : Gorge du Verdon, Cannes, Nicea, Monaco, Avignon, Arles…

młodzież 11-17

W programie bardzo praktyczne i intensywne doskonalenie języka w codziennej komunikacji oraz na warsztatach tematycznych: Tour de micro/Reportage – przygotowujemy reportaż oraz przeprowadzamy wywiady z Francuzami, Image Décryptage – pracujemy z filmami krótkometrażowymi, Gra z gramatyką – poprawiamy precyzję i poprawność wypowiedzi, Atelier DELF – dla osób zainteresowanych przygotowaniem do egzaminu,

dzieci 7-10

Całkowicie autorski program dostosowany do wieku i umiejętności dzieci w dwóch głównych blokach : Francuski en action oraz Gramatyka dla smyka. Ponadto : dzienniczek podróży, mini reportaże i wywiady z Francuzami, dla chętnych warsztat przygotowujący do egzaminu DELF A1/A2. Uczymy się bawiąc i bawimy ucząc !

dzieci 7-10
KOSZT 2690 PLN
ubezpieczenie KL oraz NNW

Mobil Home 5 lub 6-osobowe : dwie sypialnie ( w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa pojedyncze), jedno miejsce do spania w saloniku; kącik kuchenny z lodówką, kuchenką i naczyniami; toaleta i łazienka z prysznicem. Wyżywienie : katering, kuchnia polska.

Michelle White
KOSZT 2690 PLN
ubezpieczenie KL oraz NNW

Mobil Home 5 lub 6-osobowe : dwie sypialnie ( w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa pojedyncze), jedno miejsce do spania w saloniku; kącik kuchenny z lodówką, kuchenką i naczyniami; toaleta i łazienka z prysznicem. Wyżywienie : katering, kuchnia polska.

POZNAJ NASZE CENTRUM

La Petite France to nie tylko kompletna oferta kursów języka francuskiego na najwyższym poziomie. Pragniemy stworzyć przestrzeń, gdzie wspólnie odkrywać będziemy francuską kulturę, życie codzienne, obyczaje, kuchnię czy francuskie poczucie humoru.

Absolutnym priorytetem pozostaje dla nas jakość proponowanych przez nas zajęć. Mamy doskonałe przygotowanie metodyczne poparte wieloletnią praktyką w renomowanych szkoła języka francuskiego w Warszawie. Bogate doświadczenie to jednak nie wszystko. Stąd nasze nieustanne poszukiwanie nowych pomysłów i inspiracji… Pragniemy zaskakiwać siebie i słuchaczy. Uczymy tak, jak zawsze chciałyśmy, żeby nas uczono – Profesjonalnie ale nigdy nudno!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji, aby udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapisy otwarte !

Copyright © Centrum Języka Francuskiego • La Petite France 2016

Małgorzata Wróblewska

+48 725 642 702

Agata Szumska

+48 691 373 896

E-mail

kontakt@petitefrance.pl