Francja

W programie:

Mnóstwo mówienia po francusku !

Pełne zanurzenie w języku !

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

Małe grupy

Tour de micro : wywiady z Francuzami

Konwersatorium & Gra z gramatyką

Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne

Atelier DELF dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Ponadto: Wieczorki z piosenką francuskojęzyczną, frankofońskie kino pod gwiazdami, dziennik z podróży.

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim.

DLA KOGO ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności

TRANSPORT

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Czechy, Niemcy, Austrię oraz Włochy.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy na pięknym kempingu Les Prairies de la Mer***** w Port Grimaud, tuż nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i malowniczymi widokami na Zatokę Saint Tropez.

Zakwaterowanie : 5-6 osobowe domki typu MobilHome z werandą, dwiema sypialniami (2 łóżka + 1 łóżko podwójne), kącikiem kuchennym, salonikiem (1 łóżko), toaletą i prysznicem. Domki nie są klimatyzowane.

Wyżywienie : 3 posiłki serwowane do domków, kuchnia polska

OTOCZENIE

Na kempingu znajdują się : basen, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, siatkowej i plażowej, punkty restauracyjne i kawiarenki, sklepy. Codziennie wieczorem organizowane są otwarte dla wszystkich koncerty.

WYCIECZKI

Wycieczki : w cenie obozu do Saint-Tropez oraz starego Grimaud. Fakultatywne : Gorge du Verdon, Cannes, Nicea, Monaco, Avignon, Arles…

Port Grimaud:

Mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.

Data obozu

I TURNUS 26.06.2020 – 06.07.2020

II TURNUS 21.08.2020 – 30.08.2020

Miejsce

Port Grimaud, Lazurowe Wybrzeże

Cena

I TURNUS 2900 zł  II TURNUS 2800 zł

Mapa

Hiszpania

W programie:

Mnóstwo mówienia po hiszpańsku !

Pełne zanurzenie w języku !

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

Wywiady z Hiszpanami

Konwersatorium & Gra z gramatyką

Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne

Atelier DELE dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Ponadto: Wieczorki z piosenką hiszpańskojęzyczną, hiszpańskie kino pod gwiazdami, dziennik z podróży.

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hiszpańskim.

DLA KOGO ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu. Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności.

TRANSPORT

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Czechy lub Niemcy, Austrię, Włochy oraz Francję.

ZAKWATEROWANIE

aparthotel Quintasol, położony bezpośrednio przy plaży, pokoje 4 i 5 osobowe z łazienkami oraz aneksem kuchennym (1 sypialnia dla 2 osób oraz 2-3 osoby w salonie), TV, telefon, restauracja, kawiarnia, basen, płatny dostęp do internetu. Klimatyzacja. 3 posiłki dziennie .

OTOCZENIE

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu plaża i przestrzeń rekreacyjna.

WYCIECZKI

Wycieczki : wycieczka do Barcelony (45 euro), Water World (34 euro), Marineland (37 euro), rejs statkiem do Tossa de Mar (26 euro)

Malgrat de Mar, Costa del Maresme:

Miejscowość wypoczynkowa ok. 60 km od Barcelony to nie tylko dobre miejsce na urlop. To też świetna baza wypadowa. Wspaniała, długa plaża, nadbrzeżna promenada, przy której znajdują się liczne sklepy, bary i restauracje. Wieczorem warto wybrać się na spacer po XV wiecznej starówce z typowo śródziemnomorską atmosferą. W pobliżu miejscowości park atrakcji dla dzieci Marineland.

Data obozu

10.07.2020-20.07.2020

Miejsce

Malgrat de Mar, Costa del Maresme

Cena

2800 zł

Mapa

plakat_letnie obozy_jezykowe FB-01

Francuski i hiszpański inaczej – obozy językowe dla młodzieży za granicą

Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej nauczyć się języka obcego? Z podręcznika? Z filmów? A może tłumacząc teksty piosenek? Wszystkie te metody mają swoje zalety. Jednak najskuteczniejsze jest „zanurzenie się w języku”, a więc sytuacja, w której uczeń, chcąc nie chcąc, musi się nim posługiwać. Pożyteczne można połączyć z przyjemnym – temu właśnie służą nasze młodzieżowe obozy językowe we Francji i w Hiszpanii. Obóz młodzieżowy organizujemy dla wszystkich chcących się uczyć lub uczących się francuskiego i hiszpańskiego oraz pragnących pogłębić swoje umiejętności, a jednocześnie spędzić niezapomniane wakacje.

Obozy Centrum Salut Hola: intensywne zanurzenie w języku w przepięknej scenerii Lazurowego Wybrzeża i Costa de Maresme

Malownicza Francja czy gorąca Hiszpania? Oba kraje kuszą piękną pogodą, plażami, zabytkami, bogatą historią. Dodatkowo dbamy o to, aby każdy obóz młodzieżowy był okazją nie tylko do nauki, ale również do ciekawego spędzenia czasu wolnego.

Oferta obozu obejmuje :

  • przejazd do malowniczej, nadmorskiej miejscowości (Francja – Lazurowe Wybrzeże, Port Grimaud, Hiszpania – Costa del Maresme, Malgrat de Mar) autokarem klasy LUX
  • pełne wyżywienie i nocleg
  • codzienna komunikacja wyłącznie po francusku i po hiszpańsku
  • lektorzy natives i polscy z przygotowaniem metodycznym
  • codzienne intensywne warsztaty językowe – ciekawe zadania komunikacyjne, wywiady z mieszkańcami, konwersatorium & gra z gramatyką, przygotowanie do certyfikatów, francusko- lub hiszpańskojęzyczne kino pod gwiazdami oraz wieczorki z piosenką
  • małe grupy podzielone zgodnie z poziomem zaawansowania językowego
  • interesujące wycieczki
  • gry planszowe i sportowe oraz plaża w czasie wolnym

Zainteresowany? Chcesz wybrać się na ciekawy obóz młodzieżowy w pięknym kraju?
Skontaktuj się z nami już teraz i zarezerwuj wyjątkowe wakacje ! Obozy językowe we Francji i Hiszpanii to unikalna szansa nie tylko na szlifowanie języka obcego u źródła, ale też fantastyczną przygodę.