Drogi użytkowniku! Serdecznie zapraszamy na Naszą nową stronę salut-hola.com

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o Centrum La Petite France prosimy o wypełnienie formularza.

UWAGA!

Strona została przeniesiona na nowy adres salut-hola.com

Kursy językowe we Francji


Kursy językowe we FrancjiFrancja to kraj cieszący się dużą popularnością wśród turystów ze względu na dziedzictwo kulturowe, ciekawe zabytki oraz przepiękne krajobrazy. Język francuski jest uznawany za jeden z najpiękniejszych, a kursy językowe we Francji są chętnie wybierane jako skuteczna forma nauki. Ucząc się z książek, można przyswoić ogólne zasady posługiwania się tym językiem, jednak to bezpośredni kontakt z kulturą i ludźmi rozmawiającymi po francusku przynosi najlepsze rezultaty w nauce. Kurs francuskiego we Francji jest okazją nie tylko do zwiedzenia ciekawych miejsc oraz poznania lokalnych zwyczajów, ale przede wszystkim do podszlifowania swoich umiejętności językowych. Francja to kraj, który przyciąga i zachwyca, Ty również masz okazję wykorzystać możliwości, jakie daje kurs językowy organizowany we Francji.

Kursy językowe we Francji

Nasza szkoła zajmuje się kompleksową organizacją kursów językowych we Francji, wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Taka forma nauki jest dużo skuteczniejsza niż lekcje prowadzone w trakcie szkoleń stacjonarnych, przede wszystkim ze względu na możliwość komunikacji z mieszkańcami. Kurs języka francuskiego we Francji daje nieograniczone możliwości kontaktu z ludźmi, osłuchania się w prowadzonych dialogach oraz utrwalenia zdobytych już umiejętności. Przy okazji wyjazdu masz również możliwość poznania od środka kultury oraz spróbowania regionalnych potraw, z których słynie Francja.

Kursy językowe realizujemy w oparciu o autorskie metody nauczania, które wyróżniają się łatwą przyswajalnością nowego materiału oraz zawierają w sobie elementy umożliwiające łatwą komunikację. Kurs francuskiego we Francji organizowany jest w małych grupach szkoleniowych, dzięki czemu lektorzy mogą skupić się na potrzebach każdego uczestnika. Podczas wyjazdu będziesz mógł spróbować komunikacji z native speakerami oraz lokalnymi mieszkańcami, dzięki czemu podszlifujesz wymowę i poznasz regionalne zwroty, którymi posługują się Francuzi na co dzień. Organizując kursy językowe, dbamy o standardy zakwaterowania, bezpieczeństwo uczestników oraz zapewnienie pełnowartościowego wyżywienia.

Dbamy również o organizację czasu wolnego i dodatkowych atrakcji, aby kurs francuskiego we Francji nie obejmował tylko intensywnej nauki, ale również zawierał w sobie elementy turystyczne i rekreacyjne. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą, na którą składają się również kursy językowe w Hiszpanii. Posiadamy doświadczenie w organizacji językowych wyjazdów zagranicznych, dlatego wiemy, czego oczekują od nas uczestnicy i jesteśmy w stanie zapewnić im najlepsze warunki do nauki oraz wypoczynku.