Drogi użytkowniku! Serdecznie zapraszamy na Naszą nową stronę salut-hola.com

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o Centrum La Petite France prosimy o wypełnienie formularza.

UWAGA!

Strona została przeniesiona na nowy adres salut-hola.com

Kursy językowe w Hiszpanii


Kursy językowe w HiszpaniiHiszpania to kraj, który kojarzy się z ciepłym klimatem, urokliwymi miejscami oraz pięknymi plażami. Ze względu na różnorodność atrakcji Hiszpania jest chętnie wybierana jako cel wyjazdów wakacyjnych i wycieczek kulturoznawczych. Również język hiszpański cieszy się dużą popularnością ze względu na piękną barwę i niepowtarzalny akcent. Jeżeli jesteś w trakcie nauki hiszpańskiego lub chcesz podszkolić swoje umiejętności komunikacji, z pewnością zainteresuje Cię nasz kurs hiszpańskiego w Hiszpanii. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów językowych dla młodzieży z intensywnym trybem nauki. Nasz kurs językowy wyróżnia się tym, że skupiamy się na szlifowaniu praktycznych umiejętności umożliwiających swobodną komunikację, dlatego dużą wagę przykładamy do zajęć prowadzonych z native speakerem. Kursy językowe w Hiszpanii stwarzają nieskończone możliwości ze względu na niemal nieograniczony kontakt z językiem poprzez interakcje z mieszkańcami Hiszpanii oraz okazję do poznania ich kultury.

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Dbamy o to, aby organizowany wyjazd był ciekawy i pełen atrakcji dla uczestników. Mimo że jego motywem przewodnim jest prowadzony kurs językowy, to chcemy, aby uczestnicy w czasie wolnym mogli zwiedzić ciekawe miejsca, w jakie obfituje Hiszpania. Taki wyjazd to okazja do poznania kultury i zwyczajów mieszkańców oraz podszlifowania swoich umiejętności komunikacji w obcym języku. Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii organizujemy kompleksowo, wraz z zapewnieniem zakwaterowania, wyżywienia i zaplanowaniem dodatkowych atrakcji turystycznych dla uczestników. Kurs językowy prowadzony jest przez doświadczonych lektorów, w małych grupach szkoleniowych, co stwarza optymalne warunki do nauki. Kursy językowe w Hiszpanii organizowane są w oparciu o skuteczny program nauczania, dzięki któremu z łatwością przyswoisz nowe struktury i wzbogacisz swoją wiedzę z zakresu gramatyki.

Hiszpania to kraj pełen różnorodności, który jednocześnie stwarza wiele możliwości do nauki i wypoczynku. Kursy językowe organizowane przez naszą szkołę skupiają się na tym, aby uczyć w sposób praktyczny na postawie bezpośredniego kontaktu z osobami porozumiewającymi się po hiszpańsku. W ofercie posiadamy również ciekawe kursy francuskiego we Francji, które organizujemy na takich samych zasadach. Hiszpania to miejsce godne odwiedzenia ze względu na kulturę, klimat i atmosferę, a decydując się na nasze kursy językowe w Hiszpanii, masz okazję połączyć przyjemność odwiedzenia obcego kraju z możliwością podszlifowania swoich umiejętności językowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.