Drogi użytkowniku! Serdecznie zapraszamy na Naszą nową stronę salut-hola.com

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o Centrum La Petite France prosimy o wypełnienie formularza.

UWAGA!

Strona została przeniesiona na nowy adres salut-hola.com

KIM JESTEŚMY


Agata Szumska

Jestem założycielką i dyrektorem Szkoły Języka Francuskiego dla Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym „Les Petits Francais / Mali Francuzi” www.petitsfrancais.eu

Lubię pracować z ludźmi i dla ludzi.

Lubię bardzo różnorodne wyzwania. Ogromną satysfakcję przynosi mi wymyślanie i prowadzenie zajęć dla przedszkolaków. Natomiast z dorosłymi słuchaczami najchętniej pracuję na wysokim stopniu zaawansowania. Pasjonuje mnie szlifowanie wypowiedzi i poszukiwanie : jak powiedzieć to jeszcze zgrabniej i jeszcze dobitniej?

Mieszkając we Francji, odbyłam praktykę w Instytucie Nauczania Języka Francuskiego, prowadząc kursy konwersacyjne dla grup wielonarodowych. Przekonałam się, że można dużo kogoś nauczyć, nie znając słowa w jego języku ojczystym.
Stale uczestniczę w szkoleniach dla lektorów Stowarzyszenia Pase.

Interesuje mnie psychologia w różnych aspektach, a szczególnie terapia rodzin. Uwielbiam agroturystykę. Lubię śpiewać i grać na gitarze, chociaż, niestety, nie jestem profesjonalistką w tej dziedzinie. Ale wszystko przede mną, na naukę nigdy nie jest za późno. Zapraszam na francuski!

Małgorzata Wróblewska

Jestem doświadczoną lektorką po studiach w Polsce i we Francji, uczę na wszystkich poziomach zaawansowania oraz we wszystkich grupach wiekowych.

Pracowałam jako wykładowca w Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego, gdzie prowadziłam zajęcia Gramatyka Praktyczna oraz praktyki stażystów w szkołach. Jestem członkiem stowarzyszenia PROF-Europe, regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach poświęconych nauczaniu. Przed założeniem Centrum pracowałam w najbardziej renomowanych warszawskich szkołach języka francuskiego.

Jestem wielką miłośniczką gier – planszowych i nieplanszowych, już istniejących lub wymyślonych przeze mnie, które wykorzystuję bardzo często na zajęciach.

Moje zawodowe motto? – Po pierwsze nie nudzić! Słuchaczy, ale także siebie…

Lubię taniec, tenis, wędrówki górskie oraz biegi maratońskie.