Centrum La Petite France – Wilanów i Konstancin


ZIMOWE PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE Z FRANCUSKIM I HISZPAŃSKIM6 stycznia 2019

ZAPISY OTWARTE : ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA !24 sierpnia 2018

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019. Zajęcia stacjonarne odbywają się na ul. Hlonda 2 (..)

LAST MINUTE PÓŁKOLONIE Z HISZPAŃSKIM I FRANCUSKIM19 sierpnia 2018

Zapraszamy serdecznie na bardzo językowe pożegnanie lata na półkoloniach z hiszpańskim (20-24.08 w Józefowie) oraz z hiszpańskim lub francuskim (2 (..)

Zobacz więcej

Francuski dla dzieci w La Petite France

La Petite France to miejsce wyjątkowe. Tylko tutaj można nauczyć się języka francuskiego i jednocześnie odkryć zupełnie nową kulturę – poznać codziennie życie Francuzów, ich obyczaje czy poczucie humoru. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na fakt, że proponowane przez nas zajęcia można nazwać najlepszymi w Warszawie.

W ofercie La Petite France dostępne są kursy ogólne przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, kursy przygotowujące do matury, kursy komunikacyjne – zarówno indywidualne, jak i zbiorowe – np. dla firm. Oferujemy także zupełną nowość na rynku – francuski dla dzieci – niezależnie od wieku. Prowadzimy zajęcia w przedszkolach, wykorzystując autorską metodę LES PETITS FRANCAIS / LOS PEQUENOS ESPANOLES.

Francuski dla dzieci? Tutaj nie ma miejsca na nudę!

Najlepszą formą nauki dla dzieci jest zabawa. Właśnie w ten sposób pracujemy. Staramy się, aby francuski dla dzieci był miłym skojarzeniem i czymś zupełnie naturalnym. W ten sposób jesteśmy w stanie przekonać każde dziecko, że nauka języków może być wspaniałą przygodą. W trakcie zajęć docieramy do wszystkich zmysłów naszych małych słuchaczy, dzięki czemu nie tylko rozwijamy ich aparat mowy, ale także wpływamy na rozwój umysłowy, na świadomość społeczno-kulturalną dziecka. Dzięki nam dziecko nabiera śmiałości językowej i zaczyna automatycznie komunikować się w języku francuskim.

Francuski dla dzieci małych i dużych

W naszych zajęciach mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – dla nich przygotowaliśmy kurs „MALUCH+”. W tej grupie wiekowej zwracamy szczególną uwagę na miłą atmosferę – jest to decydujący czas dla maluchów, aby zachęcić je do nauki języka francuskiego. W lekcjach dzieci mogą uczestniczyć z mamą, tatą lub opiekunką – zależy nam, aby czuły się komfortowo.

Oferujemy także francuski dla dzieci starszych 6, 7-8, 9-10, 11-12 lat. Każdy z naszych młodych uczniów znajdzie grupę odpowiednią dla siebie. W starszych grupach nauka metodą LES PETITS FRANCAIS / LOS PEQUENOS ESPANOLES jest kontynuowana – jednak zabawę zaczynamy łączyć ze świadomym odbiorem języka. Na tym etapie wprowadzamy także pewne reguły językowe.

CO PROPONUJEMY?

  • Kursy języka francuskiego na wszystkich poziomach oraz w różnych kategoriach wiekowych.
  • Program kursów opracowany zgodnie z wymogami Rady Europy.
  • Kursy indywidualne dostosowane do potrzeb słuchacza w siedzibie szkoły lub z dojazdem.
  • Kursy specjalizacyjne oraz dla firm.
  • Kursy konwersacyjne i gramatyczne.
  • Kursy dla dzieci oraz kurs dla rodziców z maluchami.
  • Zajęcia w grupach od 4. do 8. osób.

Oferujemy najwyższą jakość kształcenia oraz… doskonałą zabawę kilka minut od domu, szkoły lub firmy.

ZAPISZ SIĘ


KONTAKT

Małgorzata Wróblewska – 725 642 702
Adres email: malgorzata.wroblewska@petitefrance.pl