Francja

W programie:

Mnóstwo mówienia po francusku !

Pełne zanurzenie w języku !

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

Małe grupy

Tour de micro : wywiady z Francuzami

Konwersatorium & Gra z gramatyką

Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne

Atelier DELF dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Ponadto: Wieczorki z piosenką francuskojęzyczną, frankofońskie kino pod gwiazdami, dziennik z podróży.

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim.

DLA KOGO ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności

TRANSPORT

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Czechy, Niemcy, Austrię oraz Włochy.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy na pięknym kempingu Les Prairies de la Mer w Port Grimaud, tuż nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i malowniczymi widokami na Zatokę Saint Tropez. 3 posiłki dziennie (kuchnia polska)

OTOCZENIE

Na kempingu znajdują się bezpłatne korty, boiska do piłki nożnej, siatkowej i plażowej, punkty restauracyjne i kawiarenki, sklepy. Codziennie wieczorem organizowane są otwarte dla wszystkich koncerty.

WYCIECZKI

Wycieczki : w cenie obozu do Saint-Tropez oraz starego Grimaud. Fakultatywne : Gorge du Verdon, Cannes, Nicea, Monaco, Avignon, Arles…

Port Grimaud:

Mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.

Data obozu

I TURNUS 7.07 – 18.07. 2018 

II TURNUS 3.08-14.08.2018

Miejsce

Port Grimaud, Lazurowe Wybrzeże

Cena

2880 zł

Mapa

Hiszpania

W programie:

Mnóstwo mówienia po hiszpańsku !

Pełne zanurzenie w języku !

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

Wywiady z Hiszpanami

Konwersatorium & Gra z gramatyką

Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne

Atelier DELE dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Ponadto: Wieczorki z piosenką hiszpańskojęzyczną, hiszpańskie kino pod gwiazdami, dziennik z podróży.

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hiszpańskim.

DLA KOGO ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu. Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności.

TRANSPORT

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Czechy lub Niemcy, Austrię, Włochy oraz Francję.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Costa Brava**, położony 300 m od plaży, pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, TV, telefon, restauracja, kawiarnia, basen na dachu hotelu, płatny dostęp do internetu. Klimatyzacja. 3 posiłki dziennie .

OTOCZENIE

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu plaża i przestrzeń rekreacyjna.

WYCIECZKI

Wycieczki : za dopłatą spacer po Blanes z wejściem do ogrodu bot. (7 Euro), – wycieczka do Barcelony (43 euro), rejs statkiem do Tossa de Mar (24 Euro)

Blanes, Costa Brava:

Miejscowość wypoczynkowa w środkowej części Costa Brava położona w niewielkiej, piaszczystej zatoce, ok. 60 km od Barcelony. Historyczna część miasteczka oddzielona od części hotelowej, zachowała swój malowniczy charakter. W miejscowości słynny ogród botaniczny Marimurtra, świetne, piaszczyste plaże i nadmorska promenada z licznymi restauracjami oferującymi specjalności hiszpańskiej kuchni.

Data obozu

5.07 – 17.07.2018

Miejsce

Blanes, Costa Brava

Cena

2950 zł

Mapa

plakat_letnie obozy_jezykowe_4

Francuski i hiszpański inaczej – obozy językowe dla młodzieży

Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej nauczyć się języka obcego? Z podręcznika? Z filmów? A może tłumacząc teksty piosenek? Wszystkie te metody mają swoje zalety. Jednak najskuteczniejsze jest „zanurzenie się w języku”, a więc sytuacja, w której uczeń, chcąc nie chcąc, musi posługiwać się nim. Pożyteczne można połączyć z przyjemnym – temu właśnie służą obozy językowe, które organizuje nasze Centrum. Są przeznaczone dla młodzieży, która uczy się francuskiego lub hiszpańskiego i chce pogłębić swoje umiejętności, a jednocześnie spędzić niezapomniane wakacje.

Obozy La Petite : intensywne zanurzenie w języku w przepięknej scenerii Lazurowego Wybrzeża i Costa Brava

Malownicza Francja czy gorąca Hiszpania? Oba kraje kuszą piękną pogodą, plażami, zabytkami, bogatą historią . Nasze obozy językowe dla młodzieży to szansa na odkrycie ich uroku w pełni.

Każdy obóz językowy to:

  • komfortowy przejazd do malowniczej, nadmorskiej miejscowości (Francja – Port Grimaud, Hiszpania – Blanes) autokarem klasy LUX,
  • pełne wyżywienie i nocleg
  • codzienna komunikacja wyłącznie po francusku i po hiszpańsku
  • lektorzy natives
  • codzienne intensywne warsztaty językowe – ciekawe zadania komunikacyjne, wywiady z mieszkańcami, konwersatorium & gra z gramatyką, przygotowanie do certyfikatów, francusko- lub hiszpańskojęzyczne kino pod gwiazdami i wieczorki z piosenką
  • małe grupy podzielone zgodnie z poziomem zaawansowania językowego,
  • interesujące wycieczki fakultatywne,
  • … i wiele więcej.

Zainteresowany? Skontaktuj się już teraz i zarezerwuj dla swojego nastolatka wyjątkowe wakacje!