Francja

W programie:

Mnóstwo mówienia po francusku !

Pełne zanurzenie w języku !

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

Małe grupy

Tour de micro : wywiady z Francuzami

Konwersatorium & Gra z gramatyką

Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne

Atelier DELF dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Ponadto: Wieczorki z piosenką francuskojęzyczną, frankofońskie kino pod gwiazdami, dziennik z podróży.

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim.

DLA KOGO ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności

TRANSPORT

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Czechy, Niemcy, Austrię oraz Włochy.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy na pięknym kempingu Les Prairies de la Mer w Port Grimaud, tuż nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i malowniczymi widokami na Zatokę Saint Tropez. 3 posiłki dziennie (kuchnia polska)

OTOCZENIE

Na kempingu znajdują się bezpłatne korty, boiska do piłki nożnej, siatkowej i plażowej, punkty restauracyjne i kawiarenki, sklepy. Codziennie wieczorem organizowane są otwarte dla wszystkich koncerty.

WYCIECZKI

Wycieczki : w cenie obozu do Saint-Tropez oraz starego Grimaud. Fakultatywne : Gorge du Verdon, Cannes, Nicea, Monaco, Avignon, Arles…

Port Grimaud:

Mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.

Data obozu

I TURNUS 7.07 – 18.07. 2018 

II TURNUS 3.08-14.08.2018

Miejsce

Port Grimaud, Lazurowe Wybrzeże

Cena

2880 zł

Mapa

Hiszpania

W programie:

Mnóstwo mówienia po hiszpańsku !

Pełne zanurzenie w języku !

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

Wywiady z Hiszpanami

Konwersatorium & Gra z gramatyką

Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne

Atelier DELE dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Ponadto: Wieczorki z piosenką hiszpańskojęzyczną, hiszpańskie kino pod gwiazdami, dziennik z podróży.

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hiszpańskim.

DLA KOGO ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu. Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności.

TRANSPORT

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Czechy lub Niemcy, Austrię, Włochy oraz Francję.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Costa Brava**, położony 300 m od plaży, pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, TV, telefon, restauracja, kawiarnia, basen na dachu hotelu, płatny dostęp do internetu. Klimatyzacja. 3 posiłki dziennie .

OTOCZENIE

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu plaża i przestrzeń rekreacyjna.

WYCIECZKI

Wycieczki : za dopłatą spacer po Blanes z wejściem do ogrodu bot. (7 Euro), – wycieczka do Barcelony (43 euro), rejs statkiem do Tossa de Mar (24 Euro)

Blanes, Costa Brava:

Miejscowość wypoczynkowa w środkowej części Costa Brava położona w niewielkiej, piaszczystej zatoce, ok. 60 km od Barcelony. Historyczna część miasteczka oddzielona od części hotelowej, zachowała swój malowniczy charakter. W miejscowości słynny ogród botaniczny Marimurtra, świetne, piaszczyste plaże i nadmorska promenada z licznymi restauracjami oferującymi specjalności hiszpańskiej kuchni.

Data obozu

5.07 – 17.07.2018

Miejsce

Blanes, Costa Brava

Cena

2950 zł

Mapa

plakat_letnie obozy_jezykowe_4

Francuski i hiszpański inaczej – obozy językowe dla młodzieży za granicą

Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej nauczyć się języka obcego? Z podręcznika? Z filmów? A może tłumacząc teksty piosenek? Wszystkie te metody mają swoje zalety. Jednak najskuteczniejsze jest „zanurzenie się w języku”, a więc sytuacja, w której uczeń, chcąc nie chcąc, musi posługiwać się nim. Pożyteczne można połączyć z przyjemnym – temu właśnie służą kolonie językowe dla dzieci oraz obozy językowe dla młodzieży, które organizuje nasze Centrum. Nasze obozy językowe za granicą są przeznaczone dla młodzieży, która uczy się francuskiego lub hiszpańskiego i chce pogłębić swoje umiejętności, a jednocześnie spędzić niezapomniane wakacje.

Obozy La Petite : intensywne zanurzenie w języku w przepięknej scenerii Lazurowego Wybrzeża i Costa Brava

Malownicza Francja czy gorąca Hiszpania? Oba kraje kuszą piękną pogodą, plażami, zabytkami, bogatą historią . Nasze obozy językowe dla młodzieży to szansa na odkrycie ich uroku w pełni.

Każdy obóz językowy to:

  • komfortowy przejazd do malowniczej, nadmorskiej miejscowości (Francja – Port Grimaud, Hiszpania – Blanes) autokarem klasy LUX,
  • pełne wyżywienie i nocleg
  • codzienna komunikacja wyłącznie po francusku i po hiszpańsku
  • lektorzy natives
  • codzienne intensywne warsztaty językowe – ciekawe zadania komunikacyjne, wywiady z mieszkańcami, konwersatorium & gra z gramatyką, przygotowanie do certyfikatów, francusko- lub hiszpańskojęzyczne kino pod gwiazdami i wieczorki z piosenką
  • małe grupy podzielone zgodnie z poziomem zaawansowania językowego,
  • interesujące wycieczki fakultatywne,
  • … i wiele więcej.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią kolonie językowe dla dzieci, które uczą się języka francuskiego lub hiszpańskiego, są ciekawe świata i nie boją się wyruszyć naprzeciw przygodzie!

Zainteresowany? Skontaktuj się już teraz i zarezerwuj dla swojego nastolatka wyjątkowe wakacje! Obozy językowe we Francji i Hiszpanii to dla Twojego dziecka unikalna szansa nie tylko na szlifowanie języka obcego, ale również poznanie kultury oraz zwyczajów panujących w innych krajach Europy.